Ankara Kompresör | Kheell Kompresör İç Anadolu Bölgesi yetkili servisi. | Mail info@destekkompresor.com

Teknik Servis

0544 359 30 01

Sıfır Ürün

0534 746 64 92

İkinci El

0537 348 08 38

Ürünler

EGK SERİSİ
EGK Serisi Gaz Soğutmalı Kurutucular
EGK Serisi Basınçlı Hava Kurutucuları Genel Özellikleri : Max serisi basınçlı hava kurutucuları yüksek kaliteli bileşenler bir araya getirilerek imal edilmiştir.Monoblok ısı eşanjörü zor şartlarda yüksek verim sağlar.Bütün modellerde expansyon valfi , alçak ve yüksek basınç presostatları standart bileşendir. Basınçlı havayı + 3 C çiğlenme noktasına şartlamak için dizayn edilmiştir.Çalışma koşulları dizayn şartlarının dışına çıktığında sesli ve ışıklı ikaz sistemi ile olası arızaları engeller.Yüksek dış ortam sıcaklığında, beklenen kapasiteyi sağlamak için tasarlanmış geniş kondanser yüzeyine sahiptir.Ozona zarar vermeyen, çevre dostu R-134A ve R-407C soğutucu gazla çalışır. Galvanize çelik gövde , sıcak fırınlanmış toz polyoster boya ile boyalıdır.Bileşenler voltaj düzensizliğine ve faz eksikliğine karşı korumaya sahiptir.Tahliye süresi, bekleme ve boşaltma zamanı ayarlanabilir.

EGK Isı Eşanjörü :

%100 bakır yapısı ve monoblok bakır finler sayesinde rakiplerine kıyasla 10 kata varan ısı alış-verişini sağlayan yüzey alanına sahiptir. Basınç kaybını engelleyecek şekilde dizayn edilmiş bakır blok yapı, paslanma ve korozyona karşı da özel olarak iyileştirilmiştir. Soğutucu gazdan , basınçlı havaya %100 temas ile yüksek verimlilik sağlanır. Ayrıca Isı kaçışını engelleyen özel izolasyon kap içine alınır.

EGK Soğutma Devresi :

Korozif atmosfere dayanıklı özel galvaniz saçtan imal edilmiş. Isı transfer katsayısını artıran dalgalı yüzeyli finlere sahip davlumbazlı kondanser içerir. Çok iyi oksidasyon önleme özelliği ve üstün yağlama karışabilme özelliği ile sistemin daha verimli çalışmasını sağlayan ve karbon kalıntısını en etkin şekilde önleyen soğutma kompresör yağına sahiptir. Max 900-Max 11.000 modellerinde Tecumseh marka hermetik soğutma kompresörü, Max 13.000-Max 50.000 modellerinde sarmal soğutma kompresörü standart olarak sunulmaktadır. Donma riskini önleyen ve sıcaklığı sabit tutan çift valfli regülasyon mevcuttur. Soğutma gazı içerisinde bulunan safsızlıkları tutan özel dizayn core dryera sahiptir. Alüminyum kanat ve gövdeli , paslanma ve korozyona dayanıklı galvaniz ayaklı Elco marka fan motoru Max-900 ile Max-6500 arası standarttır.

EGK Su Tahliyesi :

Bekleme ve boşaltma zaman ayarlı otomatik tahliye sistemine sahiptir. Basit erişim ve servis imkanı vardır. Tahliye valfini istenmeyen kontaminelere karşı koruyan tel filtreye sahiptir.

Hızlı İletişim

Destek Kompresöre Ulaşmak için aşağıdaki telefon numaralarını 7/24 kullanabilirsiniz.

Destek

0544 359 3001

Satış

0534 746 64 92

İkinci El

0537 348 08 38

Whatsapp
Destek Hattına Hoş Geldiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?